Teams > White Horse 1

White Horse 1

 
Speler
Bemelmans, Kevin
11070
Caldenborgh, van, Chris
981
Camps, Jordi
11007
Fraiquin, Jack
9982
Hesemans, Johnny
11142
Hessels, Roland
2952
Jansen, Danny
11143
Montforts, Marc
654
Partouns, Maurice
3739
Wolfs, Michael
2339
 
Vorübergehende Spieler
Bongers, Robin
1612
ZOH 1e klasse A: Während 17. Speeldag
Frijns, Vivian
649
ZOH 1e klasse A: Während 17. Speeldag
 
Informatie
Vereniging: White Horse
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse A
ZOH Beker 1e klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse A
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
57:52 5:3
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 2
Café ut Straotsje
Topper2000
53:59 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Bergbock 1
Café 't Hulsveld
Topper2000
55:56 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
58:48 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
59:43 5:3
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Topper2000
53:51 6:2
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
53:53 4:4
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Topper2000
53:54 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
52:56 4:4
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 2
Café de Capucijn
Topper2000
52:63 1:7
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Pitsers 1
Café 't Tönneke
Topper2000
62:40 6:2
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 1
Café d’r Koffereck
Topper2000
55:44 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Straotsje 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
54:47 4:4
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Bergbock 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
47:42 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Topper2000
32:64 0:8
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Topper2000
63:43 7:1
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
56:47
unbestätigt
5:3
unbestätigt
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café 't Brook
Topper2000
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Paardestal 1
Café De Paardestal
Topper2000
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
58:55 4:4
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
41:63 1:7
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)