Teams > D'r Bok 1

D'r Bok 1

 
Speler
Al, Pascal
53482
Deckers, Hans
51848
Harenczyk, Roman
54608
Harenczyk, Ryan
54609
Holshuysen, Jo
7090
Jacobs, Robert
54921
Michalski, Raymond
51172
Reijntjens, Richard
54327
Sangers, Rene
51456
Schmitz, Sven
24730
Stalmans, Louis
54629
Zeeuw de, Ger
52027
 
Vorübergehende Spieler
Bakker, Lejo
54661
ZOH Overgangsklasse: Während 16. Speeldag
ZOH Beker: Nicht spielberechtigt
ZOH Beker Overgangsklasse: Nicht spielberechtigt
 
Informatie
Vereniging: D'r Bok
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker Overgangsklasse
ZOH Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
54:56 3:5
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
53:54 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
55:58 4:4
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
50:58 3:5
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
64:27 8:0
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
30:64 0:8
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Café Wetzels
Topper2000
40:58 2:6
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
43:59 2:6
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
59:45 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
55:54 4:4
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
23:64 0:8
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
37:57 3:5
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
57:54 5:3
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
49:59 3:5
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
55:45 5:3
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
32:32 4:4
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
51:60 2:6
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Heukske 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
45:53 2:6
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
9 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fauquemont 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Cafe Sport
Topper2000
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1
Café 'T Trefpunt
Topper2000
6 Vr., 26.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
45:60 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
38:57 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)