Speler > Stevens, Ralph

Stevens, Ralph

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: D'r Springbron
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 817
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 133 146
2015-2016
Open 65 155
Semi-Pro 2 73
Mini master challenger 35 69
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 24 146
2013-2014
Open 67 289
Pro 44 152
Semi-Pro 20 156
2012-2013
Open 53 174
Semi-Pro 21 84
2011-2012
Open 68 196
Semi-Pro 37 103
2010-2011
Open 22 88
Semi-Pro 6 16
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 12 40
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 44 51
2016-2017
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 7 16
2015-2016
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 4 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 5 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 41 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 1 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 17 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 4 6
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 24 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 1 13
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 54 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 3 34
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 24 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 22
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 26 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 25 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 16 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 3 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 2 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 1 69
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 9 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 41 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 12 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Pro Dubbel Za., 26.10.2013 5 11
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 10 42
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 9 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 13 15
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 13 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 1 10
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 21 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Semi-Pro Za., 18.05.2013 3 9
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 4 16
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 12.01.2013 5 8
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 9 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Semi-Pro Za., 22.09.2012 5 8
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 5 22
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 17 24
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 5 9
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 9 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 9 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 5 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 08.01.2011 9 16
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 08.01.2011 2 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 5 27
2007-2008
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 17 33
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
D'r Springbron 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Kroeg 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Kroeg 2 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Kroeg 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
De Kroeg 1 voorheen 2 Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
De Kroeg 2 Overgangsklasse, Challenge Cup poule B, Beker, Beker overgangsklasse
De Kroeg 1 Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker
De Kroeg Zomercompetitie Poule D
2013-2014
De Kroeg 1 Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
De Kroeg Zomercompetitie poule B
2012-2013
De Kroeg 1 Overgangsklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 3, Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Rode Ridder 3 1B
De Kroeg 1 2B
2010-2011
De Rode Ridder 4 2B
2009-2010
La Pumpa 1 ZOH 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Stevens, Ralph / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Hanssen, Peter / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Gelijkspel
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Brouns, Jos / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Buss, Bernd / Crombach, Daniël
D'r Prick 2
Verlies
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Stevens, Ralph / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Loo van, Danny / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 2
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Cox, Leon / Conjour, William
De Poart 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Stevens, Ralph / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Gelijkspel
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Stevens, Ralph / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)